Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Nasze dziewczyny znów powalczą o złoty medal Mistrzostw Świata!!!

18. 08. 04
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1030
W sobotę, 4 sierpnia, toczyła się batalia o wejście do finału i tym samym o możliwość walki o złoty medal Mistrzostw Świata w Kajak Polo. Oczywiście oprócz meczów półfinałowych rozgrywano również mecze o miejsca poza podium.
Dla nas najważniejszą informacją jest, że żeńska drużyna U 21 ponownie powalczy o mistrzostwo świata. I znów na drodze stanie im reprezentacja Niemiec. Czy tym razem nasze zawodniczki, a przypomnę, ze z UKS Set Kaniów w reprezentacji Polski grają: Sandra Pilarz, Klaudia Sachmerda, Monika Pacyga i Dominika Sojka pokonają Niemki i zdobędą upragniony tytuł Mistrzyń Świata 2018? O tym przekonamy się już jutro, chociaż mecz rozgrywany jest dzisiaj, ale o godz. 17:40 według czasu kanadyjskiego. A dzisiaj w drodze do finału Polska U 21 Women pokonała Nową Zelandię U 21 Women 4:3 (bramki: Sandra Pilarz- 2, Klaudia Sachmerda i Dominika Sojka). Wywiad z Klaudią Sachmerda można zobaczyć tutaj: ---> https://www.facebook.com/planetcanoe/videos/10155689189868848/
Oprócz tego meczu padły następujące wyniki:
Austria Women – Polska Women 7:2
Polska Men – Wielka Brytania Men 2:2
Półfinał U 21 mężczyzn:  Wielka Brytania – Polska 9:3 – tuż przed meczem dziewcząt U 21 o złoty medal odbędzie się mecz mężczyzn U 21 o medal brązowy - godz. 17:00 czasu miejscowego).
Polska Men - Chinese Taipei Men 1:4
Seniorzy walczyć będą o miejsce 9 – 12 i zmierzą się z Austrią.
Do góry