Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Świetna forma Tomasza Janusza

18. 07. 23
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1301
Tym razem nasz eksportowy biegacz, Tomasz Janusz z Kaniowa, wystartował w prestiżowej imprezie „Częstochowa Triathlon 2018”  w barwach KOLARSKI.EU TEAM M.
Nie, nie, nie, Tomasz nie musiał ścigać się na rowerze szosowym i pływać, chociaż te umiejętności posiadł również na wysokim poziomie, ale zakończył triathlonowe dyscypliny wspaniałym finiszem, kończąc bieg na dystansie 10,5 km na pierwszym miejscu, przecinając linię mety efektownym skokiem, co świadczy o tym, że posiadał jeszcze sporą rezerwę sił.
„Częstochowa Triathlon 2018 – sztafeta” to najpierw pływanie na dystansie 950 metrów w zbiorniku wodnym "Pacyfik", usytuowanym w Parku Wypoczynkowym Lisiniec, następnie jazda na rowerze na trasie liczącej 45 km po ulicach Częstochowy i na samym końcu bieg na dystansie 10,55 km.
Jeden uczestnik sztafety mógł startować tylko w jednym etapie zawodów (pływanie, rower lub bieg).
W skład drużyny Tomasza Janusza wchodzili jeszcze Boucher Alexandre i Jarosław Górecki. Brawo!!!
Do góry