Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Przerwana seria ….

18. 06. 04
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1672
Ostatni swój mecz w rozgrywkach o mistrzostwo bielskiej A klasy KS Bestwinka przegrał 14 maja 2017 r. Od tego momentu przez 26 meczów nie zaznał goryczy porażki. Seria ta jednakże została przerwana w niedzielę, 3 czerwca, w pojedynku z KS Międrzycze, co ciekawe wspomniany powyżej mecz w dniu 14 maja ubiegłego roku również rozegrany został z Międzyrzeczem, tak więc nie jest to wygodny rywal dla bestwinczan.
Bramki w niedzielnym spotkaniu zdobyli: Przemysław Stasica, dla którego było to 50 trafienie w ligowych meczach rozegranych dla KSB oraz Maciej Skęczek, który trafił po raz 24 w tym sezonie, dzięki czemu nadal pozostaje on królem strzelców bielskiej "serie A", ale Grzegorz Sztorc po meczu MRKS Czechowice-Dziedzice II z Mazańcowicami zbliżył się do Macieja i ma tylko 1 bramkę straty.
KS Międzyrzecze – KS Bestwinka 4:2
LKS Kaniów pod wodzą trenera Wiesława Kucharskiego rozpędził się na dobre i wygrał 5 mecz z rzędu, tym razem nie pozwolił rozwinąć skrzydeł Sokołowi w Hecznarowicach i umocnił się na czwartym miejscu. Bramki dla Przełomu zdobyli: Robert Jurczyga – 2, Dominik Domka i Patryk Ciućka.
LKS Sokół Hecznarowice – LKS Przełom Kaniów 2:4
Piłkarze LKS Bestwina wracają do formy i walki o drugie miejsce w tabeli. W sobotę pokonali w Zebrzydowicach tamtejszą Spójnię 1:5 a bramkami podzielili się: Mateusz Włosik – 2, Mateusz Drożdzik, Szymon Skęczek i Bartłomiej Feruga.
Aktualnie LKS Bestwina zajmuje trzecie miejsce w tabeli ze stratą 1 punktu do Błyskawicy Drogomyśl.
KKS Spójnia Zebrzydowice – LKS Bestwina 1:5
Zdjęcie: Szymon Szwajkowski
Do góry