Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Do trzech razy sztuka Tomasza Janusza

18. 05. 14
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1014

W sobotę, 12 maja, odbyła się 11. edycja Katowickiego Festiwalu Biegowego. Pobiegli dorośli oraz dzieci. To jedna z najważniejszych imprez biegowych w regionie. Zawodnicy konkurowali w maratonie, półmaratonie, biegu na 10 km. oraz 5 km. Były również zawody dla dzieci oraz młodzieży.
Wystartował w nim, jak na absolwenta AWF w Katowicach, który był organizatorem Festiwalu, przystało Tomasz Janusz. W poprzednich dwóch edycjach Tomasz w biegu na 10 km zajmował drugie miejsce, tym razem pokonał siebie i wszystkich innych zawodników i zgodnie z powiedzeniem „do trzech razy sztuka” wywalczył pierwsze miejsce z czasem 0:33:53. Na swoim blogu, http://www.johnnierunner.pl, Tomasz tak podsumowuje swój występ: „Cieszę się, z tego biegu, choć był on dla mnie trudny, tym bardziej że nie jest to mój ulubiony dystans. Plan jednak wykonany w 100% i z podniesioną głową wracam do domu! Przerwa, którą miałem spowodowała, że mam głód… głód treningów i dobrych zawodów! Dlatego już teraz zapowiadam, że jeszcze Was zaskoczę w tym sezonie wiosennym! Dlatego trzymajcie kciuki i śledźcie moje poczynania!”
Brawo!!!

Zdjęcie: Facebook

Do góry