Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zaloguj do serwisu

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bestwinie

Oficjalna strona Urzedu Gminy

Gmina Bestwina w liczbach

Monitoring powietrza

Mapa gminy Bestwina

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom,Młodzieży i Rodzinom ”Z SERCEM NA DŁONI” z siedzibą w Kaniowie

Skład zaprasza

EBART schody
http://gminabestwina.info/25-aktualnosci/aktualnosci/5827-do-trzech-razy-sztuka-tomasza-janusza.html

Licznik Odwiedzin

20805859
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie dni
19788
26356
19788
430491
20805859

Magazyn Gminny
http://gminabestwina.info/25-aktualnosci/aktualnosci/5827-do-trzech-razy-sztuka-tomasza-janusza.html
Portal czecho.pl
Portal beskidzka24.pl
http://gminabestwina.info/25-aktualnosci/aktualnosci/5827-do-trzech-razy-sztuka-tomasza-janusza.html

Gościmy

Odwiedza nas 359 gości oraz 0 użytkowników.

Do trzech razy sztuka Tomasza Janusza

18. 05. 14
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1505

W sobotę, 12 maja, odbyła się 11. edycja Katowickiego Festiwalu Biegowego. Pobiegli dorośli oraz dzieci. To jedna z najważniejszych imprez biegowych w regionie. Zawodnicy konkurowali w maratonie, półmaratonie, biegu na 10 km. oraz 5 km. Były również zawody dla dzieci oraz młodzieży.
Wystartował w nim, jak na absolwenta AWF w Katowicach, który był organizatorem Festiwalu, przystało Tomasz Janusz. W poprzednich dwóch edycjach Tomasz w biegu na 10 km zajmował drugie miejsce, tym razem pokonał siebie i wszystkich innych zawodników i zgodnie z powiedzeniem „do trzech razy sztuka” wywalczył pierwsze miejsce z czasem 0:33:53. Na swoim blogu, http://www.johnnierunner.pl, Tomasz tak podsumowuje swój występ: „Cieszę się, z tego biegu, choć był on dla mnie trudny, tym bardziej że nie jest to mój ulubiony dystans. Plan jednak wykonany w 100% i z podniesioną głową wracam do domu! Przerwa, którą miałem spowodowała, że mam głód… głód treningów i dobrych zawodów! Dlatego już teraz zapowiadam, że jeszcze Was zaskoczę w tym sezonie wiosennym! Dlatego trzymajcie kciuki i śledźcie moje poczynania!”
Brawo!!!

Zdjęcie: Facebook

Do góry