Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Siedem z dziewięciu na piłkarskich boiskach

18. 04. 02
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 2231

LKS Bestwina i KS Bestwinka rozpoczęły rundę wiosenną piłkarskich rozgrywek na własnych boiskach i obie drużyny wykorzystały w 100 % atut własnego boiska. LKS Kaniów zapewne również zaliczy występ w Buczkowicach do udanych, aczkolwiek pozostanie pewien niedosyt, ponieważ wywiózł stamtąd 1 punkt, a prowadził 2:3 aż do 92 minuty.
LKS Bestwina - Góral Żywiec 1:0
Bramka: Mateusz Włoszek
LKS Bestwina: Kudrys Mateusz, Duś Mariusz, Gołąb Marcin, Krawczyk Jakub (Móll Maciej), Makowski Krystian, Włoszek Mateusz (Wójtowicz Kamil), Droździk Mateusz, Miroski Adrian, Kowaliczek Konrad (Gacek Damian), Buczek Wojciech (Nycz Adrian), Skęczek Szymon (Święs Szymon).
KS Bestwinka – KS Bystra 2:0
Bramki: Maciej Skęczek, Bartosz Adamowicz (zdjęcia Szymon Szwajkowski)
KS Bestwinka: Golik Amadeusz, Kasprzyk Michał (Korczyk Daniel), Tomala Szymon (Zosuł Tymoteusz), Nycz Rafał, Więcek Michał, Dawidek Rafał, Kosmaty Maciej, Adamowicz Bartosz (Pasionek Adrian), Skęczek Maciej, Wróbel Paweł (Prymula Bartosz), Olek Paweł.
GLKS Sokół Buczkowice – LKS Przełom Kaniów 3:3
Bramki: Szymon Kóska, Szymon Dunat, samobójcza
LKS Kaniów: Jonkisz Wojciech, Bąk Piotr, Czulak Wojciech, Faruga Marek, Głombek Sławomir (Stryczek Marcin), Kóska Szymon, Grygierzec Mateusz, Kóska Michał (Niemczyk Sebastian), Góra Kamil (Francuz Jan), Dunat Szymon (Ryszka Kornel), Jurczyga Robert.

Do góry