Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Drugie miejsce samorządowców gminy Bestwina, Grzegorz Gajda królem strzelców, Wojciech Łysoń najlepszym zawodnikiem

18. 03. 26
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 2268

W piątek, 23 marca, odbył się w Czańcu XIX Powiatowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Radnych i Pracowników Samorządowych o Puchar Starosty Bielskiego. Gminę Bestwina z bardzo dobrym skutkiem reprezentowali: Artur Beniowski, Andrzej Szpaczek, Wojciech Bąbka, Wojciech Łysoń, Czesław Jonkisz, Łukasz Wojsław, Wojciech Kowalczyk, Roman Pacyga, Tomasz Niemczyk, Grzegorz Gajda.
Drużyna Gminy Bestwina zanotowała następujące wyniki:
wygrana z Czechowicami-Dziedzicami 5:3, przegrana z Porąbką, zwycięzcą Turnieju, 1:0, wygrana ze Starostwem 11:1, co pozwoliło zająć drugie miejsce.
Grzegorz Gajda i Wojciech Łysoń strzelili po 6 bramek, więc dla wyłonienia „króla strzelców” konieczna była dogrywka - strzelanie rzutów karnych, w której więcej szczęścia miał Grzegorz Gajda i to jemu starosta bielski, Andrzej Płonka wręczył statuetkę dla najlepszego strzelca Turnieju. Wojciech Łysoń wybrany został najlepszym zawodnikiem.
Gratulacje!!!

Zdjęcia: http://www.beskidzka24.pl

Do góry