Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Dobry występ żaków KS Bestwinka w Pisarzowicach

18. 03. 13
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1471

Za nami IV (przedostatni) turniej Powiatowej Halowej „Ligi Żaków” w Piłce Nożnej o Puchar Starosty Bielskiego. Tym razem odbył się w Pisarzowicach, a jego gospodarzem był LKS Pasjonat Dankowice. W trakcie turnieju tradycyjnie rozegrano 10 meczów (w sumie już 40) w efekcie czego utworzyła się niezwykle ciekawa sytuacja. Pierwsze miejsce zajmuje drużyna GLKS Wilkowice z 33 punktami i o 1 punk wyprzedza LKS Pasjonat Dankowice. Z pewnością z pośród tych dwóch drużyn wyłoni się zwycięzca, który z rąk Starosty Bielskiego odbierze za tydzień okazały puchar. Trzecie miejsce z 23 punktami piastuje LKS Drzewiarz Jasienica, a kolejne zajmują KS Bestwinka i LKS Zapora Porąbka.
Żaki KS Bestwinka rozpoczęły od bardzo dobrego występu w Kaniowie, później przyszły dwie gorsze kolejki, a w Pisarzowicach okazali się najlepszą drużyną. Zwyciężyli z Porąbką 2:1 (bramki: Mikołaj Kowalski, Filip Hajduk), z Wilkowicami 2:1 (Miłosz Tomaszczyk, Marek Witek) i zremisowali z Drzewiarzem Jasienica 1:1 (F. Hajduk) i Pasjonatem Dankowice 1:1 (M. Witek).
Ostatni turniej w najbliższą sobotę rozegrany zostanie w Wilkowicach, na który kibiców i rodziców młodych zawodników serdecznie zapraszamy.

Do góry