Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

I Turniej z okazji Dnia Babci i Dziadka za nami

18. 02. 17
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1463

Miałem rację pisząc w zapowiedzi I Turnieju Halowej Piłki Nożnej z okazji Dnia Babci i Dziadka słowa „Któż może być lepszym, wierniejszym i bardziej oddanym kibicem niż babcia lub dziadek?”.
W sobotę, 17 lutego, hala sportowa w Kaniowie zapełniła się do ostatniego miejsca. Nie zawiedli, więc swoich wnuków dziadkowie i bardzo licznie stawili się na widowni, na dodatek wyposażeni w pompony, baloniki, bębenki, trąbki i piszczałki przy pomocy których gorąco dopingowali swoje walczące na parkiecie pociechy. Nie zawiedli również rodzice i rodzeństwo, a podziękowania należą się zwłaszcza mamom, które przekazały do bufetu 14 rodzajów swoich domowych wypieków i serwowały również kawę, herbatę i pizzę. Kawę przekazała WeCoffee Palarnia Kawy z Kaniowa (Patrycja i Kamil Kuczmarz), a pizzę sponsorowała Pizzeria Prowansja (Grzegorz Barczyński). Zdjęcia TUTAJ
W kuluarach dało się słyszeć, że podobno jeden dziadek upiekł babkę, ale w bufecie żadnej babki nie było, na trybunach z kolei babki – żony tego dziadka również nie zauważono, więc jest to dosyć zagadkowe, mam nadzieję, że do kolejnego turnieju sprawa się wyjaśni, ponieważ Mariusz Cupriak, pomysłodawca I Turnieju z okazji Dnia Babci i Dziadka ma kolejne pomysły, mecze: babcie kontra wnuczki, dziadkowie przeciw wnukom i prawdziwy hit: babcie na dziadków!!! Tak więc babcie i dziadkowie szykujcie formę.
A wracając do Turnieju … wszystkich uczestników przywitali kolejno: trener Mariusz Cupriak, wójt gminy Bestwina Artur Beniowski i prezes LKS Kaniów Grzegorz Wieczorek. Oprócz uznania dla pomysłodawcy słowa podziękowań skierowali do kibiców za przybycie do hali. Grzegorz Wieczorek przypomniał słowa, że młodzi na pewno są szybsi, ale kierunek biegu wskazują dorośli i życzył, aby młodzi umieli skorzystać z tych wskazań i podążali właściwymi ścieżkami.
Na parkiecie walczyły ze sobą o jak najlepszy wynik drużyny z rocznika 2010 i młodsi: Football Academy Bielsko-Biała, LKS Bestwina, KS Bystra i LKS Przełom Kaniów. W przerwach gościnnie rozgrywali swoje mecze zawodnicy LKS Kaniów z rocznika 2009 i Football Academy Bielsko-Biała. Padły następujące rozstrzygnięcia:
LKS Bestwina – KS Bystra 3:6
LKS Bestwina – LKS Kaniów 5:9
LKS Bestwina - : Football Academy Bielsko-Biała 6:6
KS Bystra – LKS Kaniów 6:5
KS Bystra - Football Academy Bielsko-Biała 4:9
LKS Kaniów – LKS Bestwina 9:5
LKS Kaniów - Football Academy Bielsko-Biała 3:3
W tego rodzaju turniejach nie prowadzi się klasyfikacji zespołów, wszystkie drużyny są zwycięzcami, każdy z zawodników otrzymał z rąk wójta Artura Beniowskiego pamiątkowy puchar.
Mariusz Cupriak na swoim facebookowym profilu tak podsumowuje Turniej: ” Turniej się zakończył i wszyscy byli wygrani. Gratulacje dla chłopaków za fantastyczną grę i zaangażowanie na każdym kroku. Serdeczne podziękowania dla wszystkich rodziców i dziadków, o całych rodzinach nie wspomnę, za super doping. A specjalne dzięki, dzięki i jeszcze raz dzięki dla wszystkich mam, które upiekły smaczne ciacha i dla tych, które pomogły w ogarnięciu bufetu. Podziękowania również dla kierowników naszych drużyn i wszystkich ojców za pomoc organizacyjną. Mam nadzieję, że za rok znowu będziemy razem z naszymi pociechami. Pizzeria ,,Prowansja” i Palarnia Kawy w Kaniowie  - również dzięki za przepyszną pizzę i smakowitą kawkę. Dziękuję również Jurkowi Zużałkowi za pomoc w nagłośnieniu hali oraz za dokumentowanie zdjęciowe turnieju. I serdeczne podziękowania dla wszystkich wielkiego serducha, którzy przyczynili się do zorganizowania tego turnieju. Do zobaczenia za rok.”
Tak więc do zobaczenia za rok!

W sobotę, 17 lutego, hala sportowa w Kaniowie zapełniła się do ostatniego miejsca. Nie zawiedli, więc swoich wnuków dziadkowie i bardzo licznie stawili się na widowni, na dodatek wyposażeni w pompony, baloniki, bębenki, trąbki i piszczałki przy pomocy których gorąco dopingowali swoje walczące na parkiecie pociechy. Nie zawiedli również rodzice i rodzeństwo, a podziękowania należą się zwłaszcza mamom, które przekazały do bufetu 14 rodzajów swoich domowych wypieków i serwowały również kawę, herbatę i pizzę. Kawę przekazała WeCoffee Palarnia Kawy z Kaniowa (Patrycja i Kamil Kuczmarz), a pizzę sponsorowała Pizzeria Prowansja (Grzegorz Barczyński). Zdjęcia TUTAJ
W kuluarach dało się słyszeć, że podobno jeden dziadek upiekł babkę, ale w bufecie żadnej babki nie było, na trybunach z kolei babki – żony tego dziadka również nie zauważono, więc jest to dosyć zagadkowe, mam nadzieję, że do kolejnego turnieju sprawa się wyjaśni, ponieważ Mariusz Cupriak, pomysłodawca I Turnieju z okazji Dnia Babci i Dziadka ma kolejne pomysły, mecze: babcie kontra wnuczki, dziadkowie przeciw wnukom i prawdziwy hit: babcie na dziadków!!! Tak więc babcie i dziadkowie szykujcie formę.
A wracając do Turnieju … wszystkich uczestników przywitali kolejno: trener Mariusz Cupriak, wójt gminy Bestwina Artur Beniowski i prezes LKS Kaniów Grzegorz Wieczorek. Oprócz uznania dla pomysłodawcy słowa podziękowań skierowali do kibiców za przybycie do hali. Grzegorz Wieczorek przypomniał słowa, że młodzi na pewno są szybsi, ale kierunek biegu wskazują dorośli i życzył, aby młodzi umieli skorzystać z tych wskazań i podążali właściwymi ścieżkami.
Na parkiecie walczyły ze sobą o jak najlepszy wynik drużyny z rocznika 2010 i młodsi: Football Academy Bielsko-Biała, LKS Bestwina, KS Bystra i LKS Przełom Kaniów. W przerwach gościnnie rozgrywali swoje mecze zawodnicy LKS Kaniów z rocznika 2009 i Football Academy Bielsko-Biała. Padły następujące rozstrzygnięcia:
LKS Bestwina – KS Bystra 3:6
LKS Bestwina – LKS Kaniów 5:9
LKS Bestwina - : Football Academy Bielsko-Biała 6:6
KS Bystra – LKS Kaniów 6:5
KS Bystra - Football Academy Bielsko-Biała 4:9
LKS Kaniów – LKS Bestwina 9:5
LKS Kaniów - Football Academy Bielsko-Biała 3:3
W tego rodzaju turniejach nie prowadzi się klasyfikacji zespołów, wszystkie drużyny są zwycięzcami, każdy z zawodników otrzymał z rąk wójta Artura Beniowskiego pamiątkowy puchar.
Mariusz Cupriak na swoim facebookowym profilu tak podsumowuje Turniej: ” Turniej się zakończył i wszyscy byli wygrani. Gratulacje dla chłopaków za fantastyczną grę i zaangażowanie na każdym kroku. Serdeczne podziękowania dla wszystkich rodziców i dziadków, o całych rodzinach nie wspomnę, za super doping. A specjalne dzięki, dzięki i jeszcze raz dzięki dla wszystkich mam, które upiekły smaczne ciacha i dla tych, które pomogły w ogarnięciu bufetu. Podziękowania również dla kierowników naszych drużyn i wszystkich ojców za pomoc organizacyjną. Mam nadzieję, że za rok znowu będziemy razem z naszymi pociechami. Pizzeria ,,Prowansja” i Palarnia Kawy w Kaniowie  - również dzięki za przepyszną pizzę i smakowitą kawkę. Dziękuję również Jurkowi Zużałkowi za pomoc w nagłośnieniu hali oraz za dokumentowanie zdjęciowe turnieju. I serdeczne podziękowania dla wszystkich wielkiego serducha, którzy przyczynili się do zorganizowania tego turnieju. Do zobaczenia za rok.”
Tak więc do zobaczenia za rok!
Do góry