Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Sukcesy bestwińskich modelarzy w Aleksandrowie Łódzkim

18. 02. 15
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1852

W dniach 10 - 11.02.2018 odbył się III Wojewódzki Konkurs Modeli Redukcyjnych o Puchar Burmistrza Aleksandrowa Łódzkiego. Impreza ta cieszy się bardzo dużym powodzeniem, o czym może świadczyć ilość prezentowanych modeli. Konkurs został podzielony na dwie kategorie, tj. modeli wykonanych z plastiku oraz modeli kartonowych. To właśnie w tej drugiej grupie swój udział zaznaczyli nasi modelarze.
"Samuraje" z Bestwiny zaprezentowali aż 14 modeli, które powstały w pracowni modelarskiej Gminnego Ośrodka Kultury. Możemy mówić o wielkim sukcesie, ponieważ spośród zgłoszonych prac dwie z nich uplasowały się na podium. A pragniemy zaznaczyć, że konkurencja była w tym roku niesłychanie wielka.
W kategorii rakiety i pojazdy kosmiczne zwycięskie miejsca zdobyli:Modelarze Piotr Niemczyk - III miejsce za model rakiety Saturn V
Sylwester Kluczny - I miejsce za model rakiety Gagarin.
Zwycięzcom oraz uczestnikom serdecznie gratulujemy!
Tekst i zdjęcia: Łukasz Fuczek

Do góry