Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

UKS Set walczył w Zurychu

18. 02. 15
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1788

Kordian Kupczak, Łukasz Pilarz, Bartłomiej Dawidek, Jakub Witkowski, Paweł Michalec, Arkadiusz Pilarz, Dawid Cebula i gościnnie  Sandro Nussler wystąpili w weekend 10 – 11 lutego w Zürich Friendship Tournament 2018. W szwajcarskim turnieju udział wzięło 13 drużyn, w tym narodowe reprezentacje niektórych europejskich państw.
Drużna UKS Set Kaniów zanotowała następujące wyniki:

Thury Harcourt FRA 4:3 UKS "SET" Kaniów (bramki: A.Pilarz -2, Sandro Nussler)
UKS "SET" Kaniów 3:5 Pol. Ortea Palace ITA (bramki: A.Pilarz, Witkowski, Michalec)
Strasbourg FRA 5:7  UKS "SET" Kaniów (bramki: Ł.Pilarz-3, A.Pilarz-2, Nussler, Dawidek)
UKS "SET" Kaniów 8:3  Arenzano Lions ITA (bramki: A.Pilarz,Nussler,Witkowski po 2,Michalec,Kupczak)
Ned U21 4:3 UKS "SET" Kaniów (bramki: A.Pilarz, Ł.Pilarz, Michalec)
UKS "SET" Kaniów 5:3  Idroscalo ITA (bramki: A.Pilarz-2, Nussler – 2, Michalec)

UKS SET zajął ostatecznie 9 miejsce, a Pol. Ortea Palace, z którym Set przegrał w eliminacjach dwoma bramkami zwyciężył w całym turnieju, natomiast Thury Harcourt, również pogromca UKS SET z eliminacji, zajął 4 miejsce.

Do góry