Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Wyniki Noworocznego Turnieju Mini Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców

18. 01. 29
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 642

W Noworocznym Turnieju Dzieci i Młodzieży zorganizowanym w dniu 27.01.2018 r. przez Klub Sportowy Gminy Bestwina przy współudziale finansowym Urzędu Gminy w hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kaniowie wzięło udział blisko 100 dzieci. Cieszy tak duża liczba uczestników, cieszy praca trenerów KSGB z dziećmi i młodzieżą, bo przynosi ona efekty, dzieci spędzają coraz więcej czasu na boisku czy też w hali sportowej, a nie przed komputerem czy tez z komórką w ręce.
Noworoczny Turniej Dzieci i Młodzieży zorganizowano w kilku kategoriach wiekowych i sportowych, były bowiem rozgrywki i w dwójkach i w trójkach, mogły to być drużyny mieszane. Poniżej wyniki we wszystkich kategoriach:
Kategoria dwójki dziewcząt: I miejsce: Marta Błaszcz + Wiktoria Fajfer
II miejsce: Weronika Pokorny + Natalia Wróblewska
III miejsce: Martyna Wojciechowska + Roksana Janeczko
IV miejsce: Ola Susek + Marta Olek
V miejsce: Weronika Stwora + Julia Nokielska
VI miejsce: Zosia Lasek + Ola Adamus
Kategoria dwójki chłopców: I miejsce: Samuel Zięba + Kacper Boruszewski


II miejsce: Rafał Janeczko + Karol Wygoda
III miejsce: Jakub Jaworski + Mateusz Piekarz (KSG Bestwina)
IV miejsce: Wojciech Szafarczyk + Michał Góra
V miejsce: Marcin Matejko + Aleksander Pytel
VI miejsce: Nikodem Miklar + Mateusz Kopoczek (KSG Bestwina)
VII miejsce: Jakub Kinio + Jan Boczek + Antek Boczek (KSG Bestwina)
Kategoria trójki 6-7 klasa: I miejsce: Justyna Sowa + Hanna Sojka + Kacper Sieracki
II miejsce: Klara Gęszka + Patryk Wójtowicz + Szymon Janeczko
III miejsce: Anna Adamaszek + Natalia Czembor + Bartłomiej Muras
IV miejsce: Konrad Gleindek + Marta Ślosarczyk (KSG Bestwina) + Łukasz Baścik
V miejsce: Anna Pasierbska + Wiktoria Koterbicka + Roksana Bajeńska
VI miejsce: Kacper Wincza + Emilia Kaplita + Oskar Stanclik
VII - XI miejsce (wszystkie trójki taka sama ilość punktów): Nikola Osowiec + Bartłomiej Wiewióra + Aurelia Kajstura
Karolina Kobielska + Weronika Misiak + Anna Kubiczek
Zuzanna Balok + Karolina Chrapkiewicz + Aleksandra Nycz
Ewelina Molek + Julia Fuczyło + Maksymilian Mierba
Maria Kubera + Krystian Matura + Ola Jonkisz (KSG Bestwina)
Kategoria trójki 2-3 gimnazjum + 1 LO: I miejsce: Marcin Mynarski (KSG Bestwina)+ Zuzanna Fluder(KSG Bestwina) + Klaudiusz Englart
II miejsce: Michał Pawłuszkiewicz + Artur Zelek + Anna Ramenda (KSG Bestwina)
III miejsce: Damian Kopaczka (KSG Bestwina)+ Ewelina Mrowiec (KSG Bestwina) + Martyna Popielarczyk
IV miejsce: Sebastian Micor + Wiktoria Andryszak + Sebastian Dudzik
V miejsce: Aleksy Kaczmarczyk + Szymon Majdak + Julia Markiel
VI miejsce: Mateusz Lis (KSG Bestwina)+ Katarzyna Gawron (KSG Bestwina) + Konrad Łuszczak
VII miejsce: Szymon Adamaszek + Paulina Nawalany + Piotr Wydmański

Do góry