Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Tego się nikt nie spodziewał

18. 01. 06
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1698

Tego się nikt nie spodziewał
Portal www. sportowebeskidy.pl zamieścił w piątek wieczorem taką sensacyjną informację:
„Zamieszanie w Bestwinie. Trener zwolniony!

Bardzo dziwne okoliczności towarzyszą rozpoczęciu piłkarskiego roku w Bestwinie. Według informacji, jakie otrzymał nasz portal z klubem nieoczekiwanie pożegnał się trener Sławomir Szymala.
Sensacyjną informację Sławomir Szymala, były już szkoleniowiec ekipy wicelidera bielskiej „okręgówki”, potwierdza: – Zostałem zwolniony. O godzinie 18:15 zadzwonił do mnie prezes i poinformował o takiej decyzji zarządu. Przyjąłem to do wiadomości, ale nie ukrywam, że szczęka mi opadła – komentuje „na gorąco”.
Z władzami klubu były szkoleniowiec LKS-u Bestwina ma spotkać się już po weekendzie. Wówczas znane będą powody nagłej i zupełnie niezrozumiałej decyzji. We wrześniu minęły 4 lata pracy trenera Szymali w Bestwinie, minioną rundę jego podopieczni zakończyli na znakomitym 2. miejscu w lidze.’
Na Facebooku wrze. Wypowiadają się kibice oraz obecni i byli zawodnicy, a także sympatycy klubu i w ogóle piłki nożnej i sportu. Poniżej kilka postów najbardziej znanych i rozpoznawalnych osób związanych z bestwińską piłką nożną:


Cześć Wszystkim! Nie pisze tego wpisu jako LKS Bestwina, piszę to jako Kuba Pasierbek. Na pierwszy mecz drużyny zabrał mnie dziadek jak miałem 6 lat i tak już od 20 lat jestem z tym klubem. Tworzylem ten fanpage razem z Magdą. Od kilku lat rzadziej jestem na meczach u siebie i wyjazdach, ale serduchem zawsze byłem jestem i będę z tym klubem właściwie z chłopakami. Jestem krótko mówiąc zażenowany cała otoczka i sytuacją z trenerem. Pamiętam tylko jeden okres takiej gry takich wyników jak teraz. Wtedy drużynę prowadził śp. D.Dziarmaga i trener Górak. Wtedy były wyniki ale nie było drużyny. Na treningu było 6 naszych chłopaków, którzy nie grali w meczach. Teraz mamy wyniki i ekipę. Jeden za wszystkich wszyscy za jednego. Mimo, że nie znam wszystkich osobiście to czuję się związany z taką drużyna. Jest mi wstyd i żal. Bo mimo, że takie rzeczy się dzieją to nie załatwia się tego w taki sposób. Po 4 latach takiej pracy, wyników, zagrania, stworzenia takiej ekipy. Dziękuje za wszystko! Nie jesteśmy Realem Barcelona czy innym Arsenalem. I jeśli nawet na takim poziomie nie szanuje się przywiązania do klubu i pracy to przestaje w cos wierzyć. Pozdrawiam trenera i piłkarzy. Zawsze z Wami.
Szymon Skęczek: Smutna ta dzisiejsza rzeczywistość.Brak szczerości i szacun¬ku. Na każdym kroku nienawiść i obłuda. Trener Sławomir Szymala jesteśmy wszyscy z Tobą !!!
Damian Pokusa: Tragedia!!! Najgłupsza i niezrozumiała decyzja w 70letniej historii klubu!!!!!! Kuba pod Twoim wpisem podpisuję się w 100%
Maciej Móll: Jeden za wszystkich wszyscy za jednego!!! Sławomir!!!
Dawid Warmus: Tragedia, niszczyc cos co sie budowalo kilka sezonow.
Sławomir Adamski: Cześć chłopaki. Jestem z Wami i oczywiście za Slawkiem, wiecie że za mojej kadencji było ciężko, ale w życiu nie pomyślałbym żeby stracić Trenera który wie co robi i czego chce. Powiem krótko, nie dajcie się i trzymam kciuki za Was i za Sławka.
Mateusz Kudrys: Kuba Pasierbek, szacun za tego posta!!!
Mateusz Włoszek: Tylko Trener Sławomir, nie ma innego!!!
Szymon Skęczek: Przyszedł nowy zarząd i robią porządki? Do niczego dobrego to nie doprowadzi, a wręcz odwrotnie, rozwali drużynę, którą budowało się 4 lata. Po takim ciosie wątpię, żeby drużyna się pozbierała w całość i grała na wiosnę o najwyższe cele. Trenerze wszyscy jesteśmy z Tobą !!!
Bolesław Tadeusz Gelner: Patrząc na wypowiedzi ZAWODNIKÓW to sądzę, że Zarząd BESTWINY strzelił sobie w OBYDWA KOLANA JEDNOCZEŚNIE!!! Wyrazy UBOLEWANIA!

Tagi: #LKS Bestwina #Bestwina #Szymala #Sławomir Szymala #trener

Do góry