Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Osobowość Roku 2017 - zagłosuj na naszych mieszkańców

18. 01. 18
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 2624

Koniec roku i początek nowego to czas podsumowań i rankingów. Jak co roku „Dziennik Zachodni” nagrodzi osoby, które w 2017 roku wyróżniły się szczególnymi osiągnięciami w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla swojej lokalnej społeczności. Tytuły Osobowość Roku 2017 zostaną przyznane w czterech kategoriach: kultura; działalność społeczna i charytatywna; samorządność i społeczność lokalna; biznes. Czytelnicy wybiorą laureatów osobno w miastach i powiatach województwa śląskiego. Na zwycięzców czekają prestiżowe tytuły, statuetki oraz cenne nagrody, które wręczone zostaną podczas uroczystej gali planowanej na koniec lutego w Filharmonii Śląskiej w Katowicach.
Już trwa głosowanie na kandydatów zgłoszonych przez redakcję, czytelnicy mogą również zgłaszać swoich kandydatów. Wśród tych zgłoszonych przez redakcję jest trzech mieszkańców naszej gminy reprezentujących powiat bielski. Są to:
- w kategorii: Osobowość Roku 2017 - Działalność społeczna i charytatywna:


• Roman Sas, prezes stowarzyszenia wędkarskiego "Kaniowski Karp Królewski", nominowany za kultywowanie tradycji, dbałość o kulturę wędkowania szerzoną już u najmłodszych pasjonatów, organizowane zawody wędkarskie, a także akcje sprzątania akwenów, odławiania i zarybiania. (CD.128) Aby zagłosować na Pana Romana należy wysłać  SMS pod nr 72355 o treści CD.128
• Maria Sysak-Łyp, prezes stowarzyszenie „RAZEM", nominowany za zaangażowanie i wielkie serce okazywane osobom niepełnosprawnym, a także za budowę, ukończenie i prowadzenie Ośrodka Mieszkalno-Rehabilitacyjnego im. św. abpa Józefa Bilczewskiego. (CD.124) Aby zagłosować na Panią Marię należy wysłać SMS pod nr 72355 o treści CD.124
Osobowość Roku 2017- Biznes:
• Leszek Kosmaty, współwłaściciel firmy BUDTOR, nominowany za wzór lokalnego pracodawcy i zaangażowanie w życie społeczności lokalnej. (BD.111) Aby zagłosować na Pana Leszka należy wysłać SMS pod nr 72355 o treści BD.111
Aktualne wyniki głosowania i informacje o ważnych terminach oraz w jaki sposób zgłosić swojego kandydata można znaleźć pod adresem: www.dziennikzachodni.pl/osobowosc

Kandydatów do tytułu Osobowość Roku 2017 możesz zgłosić wypełniając formularz: KLIKNIJ i nominuj kandydata
Do góry