Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Kolejne podium Tomasza Janusza

17. 11. 12
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1637

12 listopada w Wiśle już po raz czwarty odbył się bieg górski i zawody Nordic Walking „Górska Przygoda“. Impreza zorganizowana była przez Stowarzyszenie Sport Pełen Pasji przy współpracy z firmą POLTENT, która od ponad dekady dba o wizualną oprawę eventów, zwłaszcza w świecie sportu.
Z roku na rok impreza przyciąga coraz więcej pasjonatów biegania i chodzenia z kijami. Jak przystało na bieg górski na trasie znajdowały się elementy techniczne i wytrzymałościowe. Trasa biegu liczyła 17 km (cztery bufety), natomiast Nordicowcy zmierzyli się z pętlą o długości 12,5 km ( trzy bufety). Warto również dodać, że trasa przebiegała niezwykle malowniczymi ścieżkami żółtego szlaku.
Jak co roku start imprezy zaplanowano z Hotelu Podium w Wiśle, gdzie mieściło się także biuro zawodów.
Mimo zmęczenia po wczorajszym Biegu Niepodległości w Czechowicach-Dziedzicach na starcie zameldowali się Agnieszka Chwałek i Tomasz Janusz.
Tomek zameldował się na mecie 3, w swojej kategorii wiekowej był 2.
Agnieszka potraktowała udział w Górskiej Przygodzie rekreacyjnie a i tak zameldowała się na mecie na 99 miejscu, była 9 wśród kobiet i 4 w swojej kategorii wiekowej. Brawa dla naszych biegaczy!!!
W biegu wzięło udział 339 zawodników, do mety dobiegło 315.

Do góry