Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zapowiedź sportowej soboty

17. 11. 09
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1579

Kończy się jesienna runda piłkarskich rozgrywek na szczeblu ligi okręgowej i A klasy.
W sobotę, 11 listopada, LKS Bestwina podejmować będzie na własnym boisku bardzo dobrze spisujących się w ostatnim czasie Czarnych Jaworze. LKS Bestwina w dotychczasowych meczach zgromadził 32 punkty i zajmuje 2 miejsce, natomiast Czarni plasują się na 4 pozycji i mają 25 punktów.
W A klasie obecny wicelider (jeden mecz mniej od lidera), KS Bestwinka (28 pkt.), w ostatniej kolejce zagra z Sokołem Hecznarowice, który do tej pory zdobył 20 punktów i zajmuje 4 miejsce. KS Bestwinka przełożony mecz z KS Międzyrzecze z 4 listopada rozegra za tydzień, 18 listopada, o godz. 13:00
Zajmujący 5 pozycję LKS Przełom Kaniów (17 pkt.) zmierzy się u siebie z Sołą Kobiernice (6 miejsce, 16 pkt.).

Siatkarze KS Gminy Bestwina nie grają w najbliższy weekend.

LKS Bestwina - Czarni Jaworze 11 listopada, 14:00
Przełom Kaniów - Soła Kobiernice 11 listopada, 14:00
KS Bestwinka - Sokół Hecznarowice 11 listopada, 14:00
Do góry