Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

"Londzin" dla mieszkańca gminy Wilamowice

17. 11. 04
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1540

sam9345sam9427sam9434W piątek, 3 listopada, w Bielskim Centrum Kultury w Bielsku – Białej odbyła się 19 edycja Nagrody Starosty Bielskiego im. księdza Józefa Londzina. Na scenie, jak zwykle, zaprezentowani zostali wszyscy nominowani z poszczególnych gmin. Naszą gminę reprezentował Michał Kobiela z Kaniowa (więcej o nim TUTAJ). Na widowni wspierali go, m.in., przewodniczący Rady Gminy, Jerzy Stanclik, wójt, Artur Beniowski, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Grzegorz Boboń, dyrektor GBP, Teresa Lewczak, przewodnicząca TMZB, Dorota Surowiak.
Laureatem tegorocznej Nagrody Starosty Bielskiego im. księdza Józefa Londzina został Antoni Mleczko z gminy Wilamowice, pasjonat ogrodnictwa, działacz charytatywny wspierający rodziny w trudnej sytuacji.
Zdjęcia: Beata Stekla; www.beskidzka24.pl

Do góry