Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zaproszenie na wernisaż malarstwa Iwony Szymczyk

17. 10. 11
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1490

I Spl. szym.jpgMuzeum Regionalne im. ks. Z. Bubaka w Bestwinie serdecznie zaprasza na wernisaż malarstwa Iwony Szymczyk, który odbędzie się 16 października o godz. 16:00.

Iwona Szymczyk
Urodzona w Bielsku-Białej. Z wykształcenia jest ekonomistką. W bielskiej Pracowni Sztuk Pięknych maluje od 10 lat. Najczęstszym tematem jej prac jest pejzaż, postać kobiety i szeroko rozumiane sacrum. Od 2014 roku z Anną Wróbel współtworzy projekt artystyczny pt. „Ekscentryczna i Romantyczna. W Muzeum Regionalnym im. ks. Z. Bubaka w Bestwinie zaprezentuje wystawę „Nowy Świat” skupiającą się na pejzażach ukazujących piękno światów bliskich i dalekich.

Do góry