Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Tomasz Jędrzejko mistrzem Polski

17. 10. 06
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1504

T J JP NW niedzielę, 1 października, Tomasz Jędrzejko z Janowic został Mistrzem Polski w Mistrzostwach Polski Pracowników Naukowych w Półmaratonie, które były rozgrywane w ramach Silesia Marathon w Katowicach/Chorzowie. Osiągnięty czas to 01:23:59.
Brawo, Panie Tomaszu !!!
O pracy Tomasza Jędrzejko a także o innych wynikach sportowych możemy poczytać tutaj: www.tomaszjedrzejko.pl
Miło mi poinformować, że na bieżni odnowionego Stadionu Śląskiego finiszował również Piotr Nowak, mieszkaniec Bestwiny. Piotr wziął udział w PKO Silesia Półmaraton i dystans 21,097km przebiegł w czasie 1:29:06 co pozwoliło mu zajęć 105 miejsce na 2894 uczestników. Brawo!!!

Do góry