Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Nowy prezes i nowy Zarząd w LKS Bestwina

17. 10. 01
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1495

IMG 2113W piątek, 29 września, odbyło się Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze LKS Bestwina.
W ostatnim okresie po rezygnacji z przyczyn osobistych z funkcji prezesa przez Wojciecha Lisewskiego (od 19 czerwca 2016 roku) obowiązki prezesa pełnił Sławomir Adamski. Zebrani wybrali nowy zarząd i komisję rewizyjną, a kierowanie klubem przez najbliższą kadencję będzie Tomasz Miroski (na zdjęciu z Wojciechem Lisewskim), który związany jest z LKS Bestwina od wielu lat. Sam był zawodnikiem, ostatnio kierownikiem drużyny seniorów, a obecnie zawodnikami LKS Bestwina są jego synowie: Adrian i Dawid.
Skład nowego Zarządu:
Tomasz Miroski – prezes
Krzysztof Jakubiec – v-ce prezes
Leszek Łuszczak – v-ce prezes
Katarzyna Kościuch – skarbnik
Wojciech Goryczko – sekretarz
Członkowie:
Anna Waliczek
Łukasz Pasierbek
Filip Firganek
Przemysław Laszczak
Sławomir Owczarz
Grzegorz Boboń
KOMISJA REWIZYJNA:
Marek Firganek – przewodniczący
Wacław Waliczek – sekretarz
Członkowie:
Agnieszka Maga
Józef Kraus
Antoni Wojtowicz

Do góry