Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Męska reprezentacja Polski kończy The World Games na 6 miejscu

17. 07. 30
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1709

W meczu rundy eliminacyjnej Polska z zawodnikami UKS Set Kaniów w składzie pokonała Nową Zelandię 6:5, a bramki, przypomnę, zdobywali: Jakub Maślak – 3, Hubert Migdalski, Daniel Jarmarkiewicz i Arkadiusz Pilarz.
Dzisiaj nasi reprezentanci ponownie stanęli naprzeciw Nowej Zelandii i, niestety, w walce o 5 miejsce na The World Games musieli uznać wyższość swoich przeciwników. Zdobyliśmy 4 bramki, ich strzelcami byli: Arkadiusz Pilarz, Łukasz Pilarz, Krzysztof Schiller i Hubert Migdalski, ale to było za mało, aby wygrać, zawodnicy z Nowej Zelandii sześciokrotnie trafili do naszej bramki.
Nowa Zelandia – Polska 6:4
Polska ostatecznie zajęła 6 miejsce.

Do góry