3 – 1 – 0

17. 05. 01
Odsłony: 4669

LKS Przełom Kaniów odniósł pierwsze zwycięstwo w wiosennej rundzie bielskiej A klasy i podreperował swoją zdobycz punktową. Bramki zdobyli: Szymon Dunat, Kamil Góra i jedna samobójcza.
LKS Przełom Kaniów – Iskra Rybarzowice 3:0
Przełom Kaniów zajmuje 10 miejsce z 17 punktami.
KS Bestwinka nie zaliczy do udanych swojego wyjazdu do Bystrej, ponieważ apetyty były większe w starciu z ostatnią drużyną w tabeli. Jeden punkt i ósmy mecz z rzędu bez porażki to jednak jest powód do radości a nie narzekania. Pionier Pisarzowice dzięki zwycięstwu nad Zaporą Porąbka zepchnął KS Bestwinka na 3 miejsce.
KS Bystra – KS Bestwinka 0:0
Ze względu na stan murawy LKS Bestwina swój mecz rozgrywał na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Czechowicach-Dziedzicach. Zdecydowanym faworytem tego spotkania byli zawodnicy Bestwiny, goście z Leśnej zaprezentowali się jednak z bardzo dobrej strony i niespodziewanie zainkasowali komplet oczek.
Szymon Skęczek zdobył w 41 minucie bramkę dla LKS Bestwina, ale była to tylko bramka wyrównująca stan meczu, ponieważ Leśna prowadziła 0:1 od 5 minuty. W drugiej połowie zawodnicy z Leśnej jeszcze raz trafili do bramki strzeżonej przez Rafała Zielińskiego i wyjechali do domów z 3 punktami. Po tej kolejce LKS Bestwina zajmuje 5 miejsce z 33 punktami.
LKS Bestwina – LKS Leśna 1:2.
Już w środę, 3 maja, możemy ponownie kibicować swoim drużynom. LKS Bestwina stanie naprzeciw UKS Maksymilian Cisiec w Ciścu o godz. 17.
LKS Przełom Kaniów podejmować będzie lidera i pewniaka do awansu do klasy okręgowej GKS Czarni Jaworze, a KS Bestwinka zagra na własnym boisku z GLKS Sokół Buczkowice. Oba mecze o 17.