W A-klasie nasi na remis

14. 03. 31
Odsłony: 2265

W pierwszym meczu wiosennej rundy bielskiej A klasy LKS Przełom Kaniów zmierzył się na własnym boisku z LKS Mazańcowice. Goście zaskoczyli kaniowską obronę już w 4 minucie i wyszli na prowadzenie 0:1. W 16 minucie Patryk Ciućka doprowadził do wyrównania, a dwadzieścia minut później goście znów objęli prowadzenie. Trzy minuty później Robert Jurczyga wyrównał z rzutu karnego i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:2. Po przerwie, w 70 minucie, ponownie na listę strzelców wpisał się Patryk Ciućka, ale nie udało się utrzymać zwycięstwa, bowiem w 83 minucie goście zdobyli wyrównującego wynik gola i mecz zakończył się podziałem punktów.
LKS Przełom Kaniów - LKS Mazańcowice 3:3
LKS Kaniów:
Twardowski Rafał, Bąk Piotr (46' Kubies Wojciech), Czulak Wojciech, Ryszka Kornel, Szyma Michał (46' Jarosz Krzysztof), Ciućka Patryk (75' Skwira Krzysztof), Grygierzec Mateusz, Kóska Szymon, Światłowski Przemysław, Damaz Adrian (70' Danel Mirosław), Jurczyga Robert.

KS Bestwinka rozgrywał mecz w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie jego przeciwnikiem były rezerwy MRKS-u. Pierwsza połowa zakończyła się "bramką do szatni" strzeloną przez byłego zawodnika KS Bestwinka, Rafała Zbijowskiego. W 51. minucie sprytnym lobem, po podaniu Pawła Wróbla, bramkarza miejscowych pokonał Paweł Łukosz. Mimo gry od 55 minuty w przewadze 2 zawodników nie udało się zawodnikom KS Bestwinka pokonać po raz kolejny bramkarza gospodarzy i mecz zakończył się remisem.
MRKS II Czechowice-Dziedzice - KS Bestwinka 1:1