Co słychać u Adama Ramendy?

14. 01. 27
Odsłony: 2394

Po perturbacjach z Polskim Związkiem Tenisa Stołowego, Adam obecnie gra w Czechach, w klubie TTC Siko Orlova w 2. i w 3. lidze. Ostatnio nie grał w wielu turniejach (z uwagi na powyższy powód). W wojewódzkim turnieju kwalifikacyjnym seniorów na Śląsku zdobył ostatnio 8.miejsce. W poprzednim sezonie zdobył Mistrzostwo Śląska juniorów w grze pojedynczej i mieszanej, a także 2. miejsce na tych samych zawodach w grze podwójnej. Oprócz tego w poprzednim sezonie uczestniczył we wszystkich OTK (ogólnopolskich turniejach kwalifikacyjnych) juniorów, w których dwukrotnie zdobył miejsce w przedziale 13-16 (na I i II OTK) i raz 25-28 (na III OTK). Ponadto zakwalifikował się na Mistrzostwach Polski juniorów (miejsce 25-32 indywidualnie oraz 9-16 w deblu i w mikście) i jeden OTK seniorów (4. miejsce w fazie grupowej). Z tych lepszych turniejów był również 6. na II WTK seniorów oraz 2. na III WTK seniorów (oba starty miały miejsce w poprzednim sezonie).