Kapitalny gol Roberta Jurczygi i przekonujące zwycięstwo LKS Kaniów

13. 10. 06
Odsłony: 3055

W niedzielę, 6 października, LKS Przełom Kaniów podejmował u siebie LZS Beskid Godziszka, drużynę, która zajmowała przedostatnie miejsce w tabeli.
Początek meczu wcale nie pokazywał, że gra trzecia drużyna z przedostatnią. Co prawda w 15 minucie po strzale z rzutu karnego wykonanego przez Roberta Jurczygę Kaniów objął prowadzenie, ale przyjezdni byli groźni w swoich atakach na bramkę Tomasza Góry. W 37 minucie padła druga bramka dla Przełomu, a jej autorem był Dominik Domka.
Po przerwie kontaktową bramkę zdobył w 53 minucie Tomasz Imielski, ale 5 minut później celnym trafieniem popisał się Krzysztof Jarosz. W 72 minucie na 4:1 podwyższył najlepszy strzelec Kaniowa, Mirosław Danel, a po upływie kolejnych 5 minut kapitalnym uderzeniem z przewrotki popisał się Robert Jurczyga (filmik z bramką Roberta TUTAJ) . Gospodarze po tym uderzeniu trochę się rozkojarzyli i minutę później stracili drugą bramkę, a zdobył ją Dariusz Gębala.

LKS Przełom Kaniów – LZS Beskid Godziszka 5:2