Odsłony: 2564

Wyniki naszych drużyn:
KP Beskid Skoczów - LKS Bestwina 1:0 (1:0)
LKS Mazańcowice - LKS Przełom Kaniów 4:6 (3:1)
Relacja z meczu za www.sportowebeskidy.pl: Spotkanie w Mazańcowicach miało niecodzienny przebieg. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 3:1, aby zejść z boiska pokonanym... 6:4!
Premierowe trafienie w 10 minucie uzyskał Patryk Ciućka. Odpowiedź gospodarzy była zabójcza. W 18 wyrównał Paweł Karbowniczek, w 21 Remigiusz Kłaptocz strzelił na 2:1, a w 38 Jarosław Jankowski.
Po przerwie przebudziła się jedenastka prowadzona przez Wiesława Kucharskiego i strzeliła 5 goli! W 65 minucie sygnał do ataku dał Michał Szyma. Dziesięć minut później Łukasza Czajkowskiego pokonał z rzutu karnego Mateusz Grygierzec. Nie minęło 180 sekund a Adrian Damaz dał prowadzenie Kaniowowi.
W minucie 80 na 5:3 podwyższył Mirosław Danel, chwilę później było już 6:3 a bramkę zaliczył Dominik Domka. W doliczonym czasie gry wynik spotkania ustalił Marcin Kubiczek.