Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Akcja krwiodawstwa w Janowicach

13. 01. 24
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 3172

Gminny Klub Honorowych Dawców Krwi przy Urzędzie Gminy w Bestwinie zwraca się z prośbą do mieszkańców wszystkich sołectw o udział w akcji honorowego krwiodawstwa, która odbędzie się w niedzielę, 27 stycznia br w godz. od godz. 9 do 13 w Janowicach przy kościele pw św. Józefa Robotnika. Rejestracja dawców do godz. 12.30.
Szpitale borykają się z ogromnym niedoborem krwi, dlatego też Państwa udział w akcji jest bardzo ważny. Nic nie zastąpi krwi w procesie leczenia, potrzebują jej również mieszkańcy naszej gminy przebywający obecnie w szpitalach, dlatego ważna jest każda jej kropla. Jeśli masz ukończone 18 lat a nie ukończyłeś 65 lat i jesteś zdrowy przyjdź w niedzielę, 27 stycznia, do Janowic i pomóż potrzebującym.

Do góry