Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny zakończony

13. 01. 21
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 2836

Wczoraj w Łaziskach Górnych odbył się III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorek i Seniorów w tenisie stołowym.
Rekordowa liczba uczestników, piękne pojedynki, piękne wymiany, piękna walka o każdą piłeczkę. I zwycięzcy oraz ... zwyciężeni... Urok sportu indywidualnego, w którym wszystko (lub prawie wszystko) zależy od samego gracza; od jego kondycji, wytrenowania, przygotowania, skupienia, zaangażowania. Wszystko zależy od ilości czasu spędzonego na sali, na treningu... Miło, kiedy wśród zwycięzców są nasi mieszkańcy, bo świadczy to o tym, że nie brak im talentu, samozaparcia, woli walki.
Wśród mężczyzn drugie miejsce zajął Adam Ramenda (BISTS Bielsko-Biała), mieszkaniec Kaniowa, a Wojciech Roj (również BISTS Bielsko-Biała), mieszkaniec Bestwinki, zajął trzeci stopień na podium.
Gratulacje!

Do góry