Grały nasze drużyny

12. 10. 06
Odsłony: 4630

Niedziela: KS Bestwinka - MRKS II Czechowice-Dziedzice 1:1 (1:0)
Skazywany na pożarcie zespół rezerw MRKS Czechowice-Dziedzice wywiózł z Bestwnki cenny, jeden punkt. Spotkanie to zakończyło się wynikiem 1:1.
W pierwszej połowie zgodnie z planem prowadzenie objęli gospodarze za sprawą Tomasza Bierońskiego. W 65. minucie stan meczu wyrównał Paweł Łukosz, który... jeszcze w poprzednim sezonie reprezentował barwy klubu z Bestwinki. Przyjezdni spotkanie to kończyli w dziesiątkę, ponieważ w 82. minucie za drugą żółtą kartkę wyleciał z boiska Maciej Komor.
Wczoraj:
LKS Orzeł Kozy - LKS Przełom Kaniów 1:3 (1:1) Bramki dla Kaniowa: Dominik Domka, Szymon Kóska, Kornel Ryszka
LKS Bestwina - LKS Skałka Żabnica 3:2 (2:2)

Spotkanie w Bestwinie rozpoczęło się wyśmienicie dla zespołu z Żabnicy. W 9 minucie gry bramkę otwierającą wynik spotkania zdobył Mbachu, nie minęło pięć minut a goście prowadzili po bramce Marcina Dudki 2:0. Pomimo świetnego rozpoczęcia spotkania przez gości w miarę upływu czasu do głosu zaczęli dochodzić gospodarze. Bramkę kontaktową zdobył w 25 minucie Adam Kozielski. Jeszcze przed przerwą wyrównał Grzegorz Kalamus i spotkanie rozpoczęło się od nowa.
W drugiej połowie długo utrzymywał się wynik 2:2 i gdy wydawało się że takim też wynikiem zakończy się to spotkanie w doliczonym czasie gry bramkę z rzutu karnego ku uciesze kibiców Bestwiny zdobył Adam Kozielski.
Dzięki wygranej zespół z Bestwiny dogonił w tabeli Skałkę i zajmuje z nią trzynaste miejsce.(relacja ze strony www.beskidzkapilka.pl )

Drużyny młodzieżowe:
Młodzicy: Przełom Kaniów - LKS Bestwina 0:1
Juniorzy: Przełom Kaniów - LKS Bestwina 0:2
Z uwagi na pogrzeb śp. Andrzeja Cichowskiego, Prezesa KS Bestwinka,drużyny młodzieżowe tego Klubu nie rozgrywały dzisiaj swoich meczów.