Pierwsze punkty LKS Bestwina

12. 08. 18
Odsłony: 4262

Pierwszą w tym sezonie zdobycz punktową zanotowała drużyna z Bestwiny. Podopieczni trenera Skrzypa pokonali przed własną publicznością Wisłę Strumień 3:1 dzięki czemu zespół ten awansował na 12 miejsce.

Pierwsza połowa zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem gospodarzy dzięki celnemu uderzeniu z jedenastego metra Adama Kozielskiego z 43 minuty. Druga połowa rozpoczęła się od bramki Jakuba Ogiegły w 50 minucie. Nadzieję na wywiezienie przynajmniej jednego punktu dał gościom Michał Mach w 54 minucie gry. W 60 minucie z boiska po otrzymaniu drugiej żółtej kartki został usunięty strzelec drugiej bramki dla Bestwiny Jakub Ogiegło. Pomimo gry w osłabieniu Bestwinianie zdołali zdobyć bramkę na 3:1 a jej uradowanym strzelcem został w 80 minucie Adam Kozielski.