W Kaniowie żółto - czerwono i hokejowy wynik

12. 05. 20
Odsłony: 4485

LKS Przełom Kaniów pokonał LKS Pionier Pisarzowice 5:2.

Jako pierwszy drogę do siatki znalazł Adrian Damaz, na 2:0 podwyższył Kamil Kimla ..... i maszynka się zacięła, kolejne bramki zdobywali zawodnicy Pioniera, najpierw Kamil Muszyński, a następnie Dariusz Kubiczek, na dodatek Adrian Damaz w 8 minucie II połowy ukarany został czerwoną kartką. Pionier stwarzał coraz więcej groźnych sytuacji, ale albo Bartek Stryczek bronił ich strzały, albo mijały one bramkę Kaniowian. Końcówka meczu należała jednak do Przełomu. Krzysztof Jarosz trafił najpierw z ostrego kąta, następnie Patryk Ciućka podwyższył na 4:2 a w ostatnich sekundach Krzysztof Jarosz przelobował bramkarza gości, a z linii bramkowej piłkę wybił ręką jeden z zawodników Pioniera za co otrzymał czerwona kartkę. Karnego na gola zamienił Wojciech Czulak.