W Drogomyślu na remis

11. 09. 10
Odsłony: 4552

Remisem 2:2 zakończyło się spotkanie bielskiej okręgówki w Drogomyślu, gdzie miejscowa Błyskawica podejmowała LKS Bestwina. Za sprawą Adama Kozielskiego bestwinianie objęli prowadzenie już w szóstej minucie, a w 9, po celnym trafieniu Błażeja Adamca, było już 0:2. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się deklasacją gospodarzy w 30 minucie grający szkoleniowiec Waldemar Bulandra zdobył bramkę kontaktową. W drugiej części w 61 minucie bramkę wyrównującą, a zarazem ustalającą wynik spotkania zdobył Mateusz Saltarius. W końcówce spotkania czerwoną kartką został ukarany Mateusz Małaczek.
LKS Bestwina: Kudrys Mateusz, Borutko Ryszard, Gołąb Marcin, Maciążka Mateusz, Wolff Paweł, Adamiec Błażej (85' Urbańczyk Wiktor), Kalamus Grzegorz (70' Żurek Wojciech), Małaczek Mateusz, Pokusa Damian, Skęczek Szymon (90' Grzeszek Przemysław), Kozielski Adam.
Bramki: Adam Kozielski, Błażej Adamiec