UKS Set rozpoczął sezon

10. 05. 14
Odsłony: 6523
 W dniach 7-9.05.2010 r. w Leśnej odbył się I Międzynarodowy Turniej w Kajak Polo o „Puchar Kwisy”. Udział w nim wzięły dwie męskie drużyny UKS Set Kaniów
W kategorii Mężczyźni open za przeciwników w swojej grupie mieli następujące drużyny: MOSW Choszczno A, Praga A, Praga B, Wild Water St. Petersburg, Tri Stihii Moskwa, LUKS Kwisa 4.
Juniorzy walczyli z: LUKS Kwisa A , MOSW Choszczno A, Tanew Księżpol, KTW Kalisz, LUKS Kwisa B, MOSW Choszczno B.

Finał junior: Set Kaniów - Tanew Księżpol 1 : 2
Tak więc juniorzy w składzie: Banasiewicz  Michał, Konopka  Dawid, Dudzik  Krystian, Błaszcz  Marcin, Kawalec  Jakub zajęli drugie miejsce, a seniorzy w składzie: Pilarz Łukasz, Pilarz Arkadiusz, Zubczewski Borys, Michalec Paweł, Durajewski Łukasz zajęli trzecie miejsce.
W klasyfikacji króla strzelców Dudzik Krystian z 12 bramkami zajął drugie miejsce, wśród seniorów Pilarz Łukasz zajął 3 miejsce z 7 bramkami.