Dwa klasyczne hat-tricki w Kaniowie

09. 11. 08
Odsłony: 5332
Janusz Maroszek zdobył 4 bramki w pierwszej połowie, a Robert Jurczyga 3 bramki w drugiej połowie  meczu z Sokołem Buczkowice. To nie jedyny plon bramkowy w tym meczu. Worek z bramkami rozwiązał się po celnym trafieniu weterana i ulubieńca kaniowskiej publiczności Jarosława Łanochy. Oprócz wymienionych już zawodników na listę strzelców w pierwszej połowie wpisał się jeszcze Dominik Domka. Należy podkreślić znakomity początek drugiej połowy w wykonaniu gości z Buczkowic. Mimo, że rozpoczęli ją w dziesięciu zdołali zdobyć trzy bramki. Mecz zakończył się wynikiem 9:3 dla LKS  Przełom Kaniów.
Do udanych zaliczą swój występ piłkarze LKS Bestwina. W wyjazdowym meczu pokonali Drzewiarza Jasienica 0:1, a gola na wagę trzech punktów i opuszczenia strefy spadkowej zdobył Marcin Gołąb.
Zadowoleni z rezultatu są również piłkarze KS Bestwinka. Na boisku Pioniera Pisarzowice osiągnęli bezbramkowy remis.