Punktowała tylko Bestwinka

09. 09. 28
Odsłony: 5827
 W ostatni weekend spośród drużyn naszej gminy najlepiej zaprezentował się KS Bestwinka zdobywając trzy punkty w meczu wyjazdowym z rezerwami czechowickiego MRKS – u.
MRKS II Czechowice - Dziedzice - KS Bestwinka 1 : 3 (0 : 1)

Bramki: Paweł Łukosz (20 min), Daniel Wróbel (55 min), Piotr Garstka (60 min)
Skład: Chmielniak - Tomaszczyk, Więcek, Jarosz - Łukosz Arkadiusz (Bigos - 75), Wróbel Paweł II (Kasprzyk - 46), Wróbel Daniel, Pasz, Wierzgoń (Ślosarczyk - 85) - Garstka (Herka - 70), Łukosz Paweł.
W 7 kolejce na boisku w Kaniowie spotkały się z kolei druga i trzecia drużyna w tabeli bielskiej a – klasy. LKS Przełom Kaniów podejmował Halnego Kalna. Pierwszą połowę drużyna gospodarzy po dwóch celnych trafieniach Dominika Domki zakończyła prowadzeniem 2:0. Po przerwie goście nie tylko odrobili straty, ale uzyskali trzecią bramka dającą im zwycięstwo. Filmowy skrót z tego meczu TUTAJ
LKS Przełom Kaniów – KS Halny Kalna 2:3
Na prowadzeniu jest Wilamowiczanka Wilamowice – 15 pkt, na drugim miejscu Halny Kalna, również 15 pkt, trzeci LKS Przełom Kaniów – 12 pkt. Soła Kobiernice, KS Bestwinka, Sokół Hecznarowice, LKS Orzeł Kozy maja po 11 pkt i zajmują kolejne miejsca.

Nie wiedzie się w dalszym ciągu LKS Bestwina w lidze okręgowej. W meczu wyjazdowym z Wisłą Ustronianką zespół z  Bestwiny przegrał 2:0 i zajmuje 15 miejsce na 17 drużyn.