Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zaloguj do serwisu

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bestwinie

Oficjalna strona Urzedu Gminy

Gmina Bestwina w liczbach

Monitoring powietrza

Mapa gminy Bestwina

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom,Młodzieży i Rodzinom ”Z SERCEM NA DŁONI” z siedzibą w Kaniowie

Skład zaprasza

EBART schody
http://gminabestwina.info/25-aktualnosci/aktualnosci/117-zagraja-na-mistrzostwach-europy.html

Licznik Odwiedzin

30286828
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie dni
12179
21253
65172
65172
30286828

Magazyn Gminny
http://gminabestwina.info/25-aktualnosci/aktualnosci/117-zagraja-na-mistrzostwach-europy.html
Portal czecho.pl
Portal beskidzka24.pl
http://gminabestwina.info/25-aktualnosci/aktualnosci/117-zagraja-na-mistrzostwach-europy.html

Gościmy

Odwiedza nas 293 gości oraz 0 użytkowników.

Zagrają na Mistrzostwach Europy?

07. 08. 24
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4205
 Polski Związek Kajakowy powołał na zgrupowanie przed Mistrzostwami Europy w Kajak Polo, które odbędą się we Francji - Thury Harcovrt w dniach  10-16.09. 2007 roku następujących zawodników i zawodniczki UKS „Set” Kaniów: Łukasz Pilarz, Krzysztof Schiller, Paweł Michalec, Jakub Cymerman, Bartłomiej Dawidek, Piotr Bajerski, Marzena Wala, Karolina Czarnecka, Ewelina Satława, a jako trener kadry powołanie otrzymał trener UKS „Set” Dariusz Pilarz.
Na Mistrzostwach Europy w 2005 roku uczestniczyło 7 zawodników UKS „Set” Kaniów, 4 spośród nich zdobyło brązowy medal Mistrzostw Europy Juniorów (Zubczewski Borys, Dawidek Bartłomiej, Michalec Paweł, Cymerman Jakub) (w tym samym roku juniorki zdobyły srebrny medal w Pucharze Europy - Katarzyna Furczyk i Karina Malczyńska).
Trzymajmy kciuki, aby w tym roku było co najmniej tak samo.
Więcej o innych sukcesach zawodniczek i zawodników UKS "Set" Kaniów można poczytać na www.kajakpolo.pl
Do góry