Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Taaaakie ryby

07. 08. 21
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 6307

 Zbliża się Święto Karpia (zapowiedź w kolejnej informacji) organizowane przez CKSiR oraz Sekcję Wędkarską im. Adama Gascha działającą przy LKS „Przełom” Kaniów. Warto więc poznać kilka okazów złowionych przez członków tej Sekcji.

Gdyby zapytać mieszkańców gminy, czy w naszych wodach można złapać taaaaką rybę zapewne postukaliby się znacząco w czoło. A jednak...
Sum złowiony przez Ryszarda Kwaka - członka Sekcji wędkarskiej działającej przy LKS „Przełom” Kaniów ważył 24 kilogramy i mierzył 150 cm.

Został złowiony na akwenie nr 2 powstałym po eksploatacji żwiru przez wodzisławską żwirownię, położonym przy ul. Żwirowej w Kaniowie.


Kolejne zdjęcia prezentują inne zdobycze. Na początek okazy złowione przez ubiegłorocznego  "Wędkarza Roku" (zostaje nim wędkarz, który zajmował najlepsze lokaty w zawodach organizowanych przez Sekcję.)

 .... szczupak złowiony został przez  Łukasza Kosta...
 .... do takiej paszczy wpadnie i całkiem ładna rybka....
 .... karp również tego samego wędkarza.

Przy okazji dodam, że Łukasz Kost ma już na swoim koncie prawie 20 – kilogramowe okazy karpia.

 ...tołpyga złowiona przez Andrzeja Krawczyka,akwen nr 6,110 cm, 19,5 kg
Gratuluję wędkarzom, których zdobycze prezentowane są powyżej. Wiem, że wielu innych wędkarzy ma na swoim koncie nie mniejsze okazy i jeśli zainteresowani są prezentacją ich na tej stronie, to proszę o kontakt

Do góry