Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

I Ty możesz zostać sędzią piłkarskim

17. 10. 31
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 433

Kolegium Sędziów Piłki Nożnej Podokręgu Bielsko-Biała organizuje kurs dla kandydatek oraz kandydatów na sędziego piłki nożnej. Zgłoszenia należy składać do 7 stycznia 2018 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Zgłoszenie powinno zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres, datę urodzenia, adres e-mail oraz numer telefonu. Wymagania: - ukończone 16 lat, - średnie wykształcenie /lub w trakcie nauki/, - dobry stan zdrowia, - niekaralność, - sprawność fizyczna oraz sportowa sylwetka. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: 515 037 217 - Przewodniczący KS B-B Leszek Kowalewski ​Pierwsze spotkanie planowane jest w drugiej połowie stycznia, wszelkie informacje o kursie będą na bieżąco uaktualniane w zakładce Kurs 2018. (http://ksbielsko.pl)

Do góry