Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Ogromne wyróżnienie dla Wiktorii Pieczka

21. 04. 30
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 8614
15-letnia Wiktoria Pieczka swoje pierwsze kroki na boisku stawiała w LKS Bestwina, obecnie jest zawodniczką BTS Rekord Bielsko-Biała i występuje w IV lidze kobiet oraz w Śląskiej Lidze Juniorek Młodszych. Za jej ciężką pracę i niezwykłe umiejętności została powołana na zgrupowanie - konsultacje Reprezentacji Polski U15.
Gratulacje i ogromne brawa dla Wiktorii!!! Będziemy trzymać za Ciebie kciuki.
Zgrupowanie reprezentacji Polski U-15 kobiet (2006), odbędzie się w dniach od 06.05.2021 do 09.05.2021 w Dzierżoniowie.
A tak na marginesie. Swego czasu dosyć dużo miejsca poświęcałem żeńskiej druzynie LKS Bestwina, więc dopowiem jeszcze, że Emilia Waliczek gra w I drużynie BTS Rekord Bielsko-Biała, która występuje w I lidze Kobiet, ponadto gra IV lidze kobiet i w Śląskiej Lidze Juniorek Młodszych, gdzie jest jedną z najbardziej bramkostrzelnych zawodniczek. Również w IV lidze kobiet i w Śląskiej Lidze Juniorek Młodszych występują Oliwia Kościuch i Zofia Sałamun.
Brawa i uznanie dla całej czwórki dziewcząt!!! LKS Bestwina i pomysłodawca kobiecej drużyny, jak również jej trener, Wojciech Lisewski, są zapewne z Was dumni.
Do góry