Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Wygrana w województwie i awans do ogólnopolskiego finału

17. 04. 24
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 18461

KacperGOrganizowane przez Oddział Wojewódzki Związku OSP RP woj. śląskiego eliminacje wojewódzkie Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" odbyły się w sobotę, 22.04.2017 r., w Centralnym Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach. Reprezentantem powiatu bielskiego, bo tylko zwycięzcy eliminacji powiatowych mieli prawo udziału, był mieszkaniec Kaniowa, podopieczny Jarosława Bierońskiego, członek MDP przy OSP Kaniów, Kacper Głąb (na zdjęciu 2 od prawej).
Podobnie, jak w finale powiatowym, Kacper nie miał sobie równych i pewnie awansował do finału ogólnopolskiego, który odbędzie się w dniach 2 – 4 czerwca w Wieliczce.
To nie pierwszy taki sukces Kacpra. W XXXVII Finale Centralnym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, który odbył się w dniach 6-8 czerwca 2014 r., w Lublinie, podopieczny Jarosława Bierońskiego zajął V miejsce.
Jak będzie tym razem? Życzymy zwycięstwa!

Do góry