Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Piłkarska runda nie dla wszystkich rozpoczęła się pomyślnie

17. 03. 27
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 11026

Wiosenną rundę piłkarskich rozgrywek najwcześniej rozpoczęli zawodnicy LKS Bestwina. Podejmowali u siebie w sobotę KKS Spójnię Zebrzydowice.
Wynik spotkania otworzył Artur Sawicki, goście odpowiedzieli ładnym uderzeniem Sebastiana Nowaka z rzutu wolnego i na przerwę obie drużyny schodziły przy wyniku remisowym.
W drugiej połowie gospodarze ponownie jako pierwsi objęli prowadzenie, tym razem bramkę dla podopiecznych trenera Szymali uzyskał Adrian Nycz. W końcówce meczu goście odważniej ruszyli do przodu, czego efektem były bramki Tomasza Mrówki i Dawida Piguły. Gdy wszelkie znaki na ziemi i niebie wskazywały na wygraną Spójni, do remisu doprowadził Maciej Móll, ratując jakże cenny punkt dla zespołu Bestwiny, która pozostaje na 7 miejscu tabeli z dorobkiem 26 punktów.
LKS Bestwina – KKS Spójnia Zebrzydowice 3:3
Bramki: Artur Sawicki, Adrian Nycz, Maciej Móll


LKS Bestwina: Zieliński Rafał, Miroski Adrian, Gołąb Marcin, Duś Mariusz, Makowski Krystian, Skęczek Szymon, Feruga Bartłomiej, Nycz Adrian (Radwański Mateusz), Gleindek Dawid (Sternal Maciej), Sawicki Artur, Kowaliczek Konrad (Móll Maciej).

Jesienną rundę rozgrywek (13.08.2016) KS Bestwinka rozpoczął od porażki na własnym boisku z LKS Mazańcowice 2:3. W niedzielę, 26 marca, zawodnicy KS Bestwinka na boisku w Mazańcowicach zrewanżowali się swoim przeciwnikom i wywieźli z tego trudnego terenu 3 punkty zapewniając sobie drugie miejsce w tabeli z 27 punktami.
LKS Mazańcowice - KS Bestwinka 1:2
Bramki: Paweł Olek, Paweł Mucha
KS Bestwinka: Kudrys Mateusz, Nycz Rafał, Bieroński Tomasz, Więcek Michał (Wierzgoń Zbigniew), Michalski Artur (Tomala Szymon), Kosmaty Maciej (Pasionek Adrian), Dawidek Rafał, Stasica Przemysław, Mucha Paweł, Prymula Bartosz, Olek Paweł (Garstka Piotr).

Nie tak zawodnicy i kibice LKS Przełom Kaniów wyobrażali sobie inaugurację nowego sezonu. Po meczu dało się słyszeć głosy, że nie pamiętają oni tak wysokiej porażki w czasie występów w A klasie.
Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem KS Międzyrzecze 0:2. Po zmianie stron padło jeszcze 5 bramek, z czego trzy ostatnie pomiędzy 85 a 88 minutą. Zdjęcia z meczu TUTAJ
LKS Przełom Kaniów – KS międzyrzecze 0:7
LKS Kaniów: Jonkisz Wojciech, Czulak Wojciech, Janusz Marcin, Jarosz Krzysztof, Kubies Wojciech (Głombek Sławomir), Jarosz Krzysztof, Grygierzec Mateusz, Maron Grzegorz (Góra Kamil), Dunat Szymon (Ryszka Kornel), Kimla Kamil (Piesiur Adrian), Zdeb Łukasz.

Do góry