Grali młodzi tenisiści UKS-u

17. 01. 02
Odsłony: 6027

IMG 3526.1IMG 3525IMG 3547IMG 3552IMG 3557W dniu 29.12.2016 w miejskiej hali widowiskowo- sportowej w Żorach odbył się 18 Wigilijny Turniej Dzieci i Młodzieży w tenisie stołowym. Żorski turniej jest jedną z największych imprez pingpongowych w południowej Polsce i w tym roku przy 24 stołach zgromadził ponad 260 zawodników w tym również młodych adeptów z UKS THE BEST Bestwinka. Po bardzo długich i zaciętych pojedynkach wśród chłopców klas 1-3 miejsce 5 zajął Bartosz Hoffmann, miejsce 7 Bartosz Maga, a w przedziale 9-12 uplasował się Bartłomiej Kozieł. Wśród chłopców klas 4-6 Patryk Fluder zakończył turniej na miejscach 17-24, warto jednak zaznaczyć, iż rywalizował z czołowymi zawodnikami ze Śląska i Małopolski, którzy byli od niego o 2 lata starsi. Olga Kubień reprezentowała klub w kategorii dziewcząt klas 4-6 i wywalczyła w niej 5 miejsce. Bardzo niewiele zabrakło Kindze Markiel do wyjścia na ostatni stopień podium, niestety ostatecznie przegrała mecz o miejsce 3 w kategorii dziewcząt gimnazjum i znalazła się tuż za podium na miejscu 4. Gratulujemy serdecznie wszystkim młodym zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów.
Informacja pochodzi od trenerki Dagmary Sikora.