Kolorowo w Bestwinie

16. 10. 29
Odsłony: 6344

Chociaż sobotnie dopołudnie było słoneczne i podkreślało uroki złotej polskiej jesieni to jednak nie mam na myśli ani pięknie przystrojonych drzew ani też strojów zawodników, bo jedni wystąpili w biało-czarnych(LKS Bestwina), a drudzy w czerwono-czarnych(MKS Czechowice-Dziedzice), na dodatek słońce popołudniu, kiedy rozgrywany był mecz derbowy: LKS bestwina – MRKS Czechowice-Dziedzice,  schowało się za chmurami i natura nie mieniła się już tak kolorami. Trochę zdjęć z II połowy meczu TUTAJ.
Tytułowe kolory dotyczą pokazanych zawodnikom kartek, a tych było 11 żółtych i 4 czerwone. Spośród czerwonych 3 zobaczyli zawodnicy MRKS, a jedną LKS Bestwina, żółtych 5 LKS Bestwina, 6 MRKS. Nie mnie oceniać czy wszystkie były słuszne, ale kibice i działacze obu zespołów, jak również zawodnicy swoje zdanie na ten temat mają.
A wynik? Do przerwy 0:0, a po przerwie, w 49 minucie głową dał prowadzenie gospodarzom Mariusz Duś, a w 80 minucie przypieczętował wygraną Artur Sawicki.

LKS Bestwina – MRKS Czechowice-Dziedzice 2:0
LKS Bestwina: Droździk Bartłomiej, Duś Mariusz, Feruga Bartłomiej, Miroski Adrian, Makowski Krystian, Szczypka Przemysław, (75'Gleindek Dawid , Radwański Mateusz, Droździk Mateusz, Wentland Patryk, Skęczek Szymon, (90'Szymala Sławomir), Sawicki Artur, (82'Włoszek Mateusz)