3 punkty LKS Bestwina na inaugurację PROFI CREDIT BLO

16. 08. 06
Odsłony: 4606

W 27 minucie LKS Bestwina prowadził 0:2 w wyjazdowym spotkaniu w Zebrzydowicach z KKS Spójnia. W 12 minucie do bramki gospodarzy trafił Szymon Skęczek, a we wspomnianej 27 minucie celnym trafieniem popisał się Mateusz Włoszek.
Spójnia kontaktową bramkę zdobyła w 41 minucie z rzutu karnego i wynikiem 1:2 zakończyła się pierwsza połowa meczu.
Po przerwie lepiej rozpoczęli gospodarze doprowadzając w 52 minucie do wyrównania.
W doliczonym czasie, w 93 minucie, kapitalnym uderzeniem popisał się Artur Sawicki i zapewnił LKS Bestwina 3 punkty na starcie PROFI CREDIT Bielskiej Ligi Okręgowej w sezonie 2016/17.
KKS Spójnia Zebrzydowice – LKS Bestwina 2:3