Kolejne sukcesy kaniowskich judoków

16. 06. 13
Odsłony: 3746

Ostatni weekend obfitował w wydarzenia sportowo – rekreacyjne, w których uczestniczyli nasi mieszkańcy. Były to, m.in. turniej kajak polo, turniej żaków w piłkę nożną, rajd rowerowy, turniej judo, zawody biegowe (Agnieszka Chwałek - Pólmaraton górski - I miejsce w swojej kategorii wiekowej) …
Kiedy w niedzielę najmłodsi kaniowscy zawodnicy walczyli w kajakach na wodzie w Turnieju „Panda Cup” ich koleżanki i koledzy walczyli na matach w Sosnowcu w Grand Prix Dzieci i Młodzików w Judo.
Prowadzeni przez trenera Artura Tyca zawodnicy zdobyli 5 medali. Michał Pietrzyk zdobył złoty medal w kategorii 25 kg, srebrny wywalczył Piotr Flis w kategorii 36 kg, a brązowe medale przypadły Adamowi Raszka (22 kg), Karolowi Raszka (36 kg) i Wojtkowi Szafarczykowi (32 kg).