Udany weekend piłkarzy

16. 05. 21
Odsłony: 4473

7 punktów zdobyły dzisiaj łącznie nasze drużyny w piłkarskich rozgrywkach ligi okręgowej i bielskiej A klasy.
W lidze okręgowej LKS Bestwina podejmował u siebie ostatni w tabeli KS Soła Kobiernice i pokonał go 5:2. Bramki: Szymon Skęczek - 2, Paweł Wrona, Mateusz Radwański, Krystian Makowski.
LKS Bestwina – KS Soła Kobiernice 5:2 (3:1)
W klasie A LKS Przełom Kaniów toczył derbowy pojedynek z MRKS II Czechowice-Dziedzice. Do przerwy lepsi byli goście, bo do szatni udawali się prowadząc 2:1.
Po przerwie wiosenne słońce utrudniało życie bramkarzowi MRKS i gospodarze bezdusznie to wykorzystali aplikując gościom 3 bramki, nie tracąc przy tym żadnej. Bramki dla Kaniowa zdobyli: Krzysztof Jarosz – 2, Michał Szyma i Robert Jurczyga. Zdjęcia z II połowy meczu TUTAJ
LKS Przełom Kaniów - MRKS II Czechowice-Dziedzice 4:2 (1:2)
KS Bestwinka wywiózł jeden punkt z Rybarzowic, remisując z tamtejszą Iskrą 1:1.
KS Iskra Rybarzowice – KS Bestwinka 1:1 (0:0)