Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Michał Pawłuszkiewicz wicemistrzem Śląska

16. 05. 18
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 2578

W dniach 17.05. – 18.05. 2016 r. w Zawierciu odbywa się finał XII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego w Sportach Halowych pod patronatem marszałka województwa śląskiego.
Wczoraj, 17 maja, o tytuł mistrzów województwa śląskiego walczyli siatkarze. Jest mi niezmiernie miło poinformować, że tytuł wicemistrza Śląska wywalczył Michał Pawłuszkiewicz (na zdjęciu z nr 7), mieszkaniec Kaniowa, występujący w reprezentacji swojej szkoły, tj. Gimnazjum Publicznego nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach. To historyczny sukces szkoły w takich rozgrywkach i największy do tej pory sukces Michała. Brawo!!!

Do góry