Kaniów gra dalej,Bestwinka odpadła

07. 08. 05
Odsłony: 5817
Po dwóch bramkach Roberta Jurczygi i jednym trafieniu Wojciecha Fludra LKS „Przełom” Kaniów pokonał „Sokoła” Buczkowice 3:2.
Zagrzewana do walki gorącym i głośnym dopingiem kaniowska drużyna częściej gościła pod bramką przeciwnika i stwarzała więcej sytuacji strzeleckich. Goli na pewno powinno było być strzelonych dużo więcej, ale przecież do zwycięstwa zawsze wystarczy strzelić o jedną bramkę więcej niż przeciwnik i ta sztuka udała się „Przełomowi”. Warto zaznaczyć, że to goście zawsze próbowali dogonić w ilości strzelonych bramek gospodarzy. W III rundzie przeciwnikiem Kaniowa będzie BKS Bielsko, który pokonał Pioniera Pisarzowice 2:0.
LKS „Przełom” Kaniów  - „Sokół” Buczkowice 3:2

LKS Kaniów: Stachowicz Izaak, Ryszka Kornel, Łanocha Jarosław,Fluder Wojciech, Droździk Artur, Szwed Konrad, Sztorc Tadeusz, Grygierzec Mateusz, Rogol Łukasz, Danel Mirosław, Maroszek Radosław, Góra Tomasz, Lach Bartłomiej, Soloch Dariusz, Jacher Tomasz, Jurczyga Robert.

KS Bestwinka – TS Podbeskidzie II 0:3

Przez większą część pierwszej połowy gospodarze toczyli wyrównany pojedynek i mimo, że goście stwarzali więcej podbramkowych sytuacji obrona spisywała się dobrze. Niestety, bramki obciążają obrońców, ponieważ nie stosowali w polu bramkowym krótkiego krycia i Bielszczanie pierwsi dopadali do piłek w podbramkowym zamieszaniu.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:1. Po przerwie w krótkim odstępie czasu padły dwie kolejne bramki. W końcówce meczu z dobrej strony znów pokazali się gospodarze, mimo, że grali w 10 – czerwona kartka - ale nie zdołali zdobyć ani jednej bramki.
 KS Bestwinka:Dudek Marcin, Bigos Mariusz, Tomaszczyk Michał, Łukosz Arkadiusz, Furczyk Tomasz, Wróblewski Sławomir, Pietruszka Damian, Holek Mateusz, Wierzgoń Zbigniew, Balon Marcin, Wróbel Daniel, Stawowczyk Marcel, Łysoń Arseusz, Chmielniak Bartłomiej, Wróbel Paweł.

Zapora Wapienica – MRKS Czechowice-Dziedzice 2:3
Pasjonat Dankowice - Rekord Bielsko-Biała 0:4