Drukuj

W niedzielę po raz trzydziesty zagra WOŚP, nie może Ciebie zabraknąć!!!

22. 01. 25
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 586
Zbliża się niedziela, 30 stycznia, a wraz nią XXX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Tak, jak w poprzednich latach Klub Honorowych Dawców Krwi PCK powołał Sztab, który niezmiennie nosi numer #2861, a pracować w nim będzie 34 wolontariuszy, 3 osoby w komisji rozliczającej puszki wolontariuszy i sporo dzieci szkolnych, które towarzyszyć będą swoim wychowawcom – nauczycielom ze szkół podstawowych w Bestwince, Janowicach i Kaniowie. Wolontariuszy naszego Sztabu można będzie spotkać w pobliżu kościołów w Bestwinie, Bestwince, Janowicach, Kaniowie, Dankowicach, Starej Wsi, Hecznarowicach, Pisarzowicach i Wilamowicach.
Ciekawostką i poniekąd powtórką z zeszłego roku, ale wzbogaconą o pewną atrakcję będzie „Morsowanie z WOŚP” w Ośrodku Rekreacji i Sportów Wodnych w Kaniowie. W tym roku będzie to wspólna akcja kaniowskich „Moczydupeczek” (Facebook – Moczydupeczki, czyli morsujemy w Kaniowskiej Żwirowni) i czechowickich „Foczek i morsów” (Facebook - Czechowicki Klub Morsów - Morsy i Foczki) oraz bestwińskiego i czechowickiego sztabu WOŚP. A atrakcją będzie mobilna sauna, która stanie w ORiSW. Tak więc zachęcam i do udziału w WOŚP i do morsowania. Tutaj można pogodzić jedno z drugim. Jeśli jeszcze nie morsowałaś/eś to masz okazję poznać moczydupeczki, foczki, morsy, porozmawiać, popytać, poznać. No to jak? Widzimy się 30 stycznia na "Żwirowni"?
Zapewniam, będzie wesoło, bo te wszystkie foczki i morsy to weseli, naładowani pozytywną energią ludzie, będzie ciacho, i to niejedno, herbatka, podobno nawet z prądem, ale o to trzeba zadbać 😉, a przede wszystkim znakomita zabawa, no i nie zapomnijmy też o tym, żeby zabrać ze sobą parę groszy i wrzucić je do puszek wolontariuszy, a jeśli zechcecie skorzystać z sauny, to trzeba będzie wyłożyć 20 zł.
Sauna stanie w Ośrodku Rekreacji i Sportów Wodnych już o godz. 10:00 i będzie stać do 18:00, więc można będzie z niej skorzystać w tym przedziale czasowym. Kaniowskie „moczydupeczki” na swoje morsowanie umówiły się w samo południe, więc sympatyków tej grupy zapraszam na 12:00.
Do zobaczenia!!!