Zwycięstwo,remis,porażka

09. 09. 16
Odsłony: 6068
 W weekend rozegrano kolejne mecze piłki nożnej z udziałem drużyn z naszej gminy. LKS Przełom Kaniów gościł na swoim obiekcie Pioniera Pisarzowice. Nie jest to zbyt wygodny przeciwnik dla kaniowian, ostatnie mecze kończyły się przegraną Przełomu. Tym razem było inaczej, po dwóch trafieniach Mateusza Grygierca i jednym Wojciecha Czulaka (z rzutu karnego) LKS Przełom Kaniów pokonał Pioniera Pisarzowice 3:0. Było to czwarte zwycięstwo z rzędu, po pięciu kolejkach z dorobkiem 12 punktów LKS Przełom awansował na pierwsze miejsce w tabeli bielskiej a – klasy.
Skład Kaniowa: Góra- Czulak, Ryszka, Faruga- Łanocha (Światłowski), Kóska, Grygierzec, Maron (Sztorc), Danel (Droździk)- Maroszek (Kubies), Domka. Trener: Wiesław Kucharski
O meczach pozostałych drużyn w rozwinięciu:
KS Bestwinka zmierzył się z liderem po 4 kolejkach, a zarazem spadkowiczem z ligi okręgowej Zaporą Wapienica. Po bardzo dobrym meczu w wykonaniu obu zespołów oraz licznych okazjach jednych jak i drugich, zawodnikom KS Bestwinka udało się wywieźć remis z tego trudnego terenu. Bramkę zdobył w 60 minucie spotkania Paweł Wróbel II po ładnej indywidualnej akcji. Miejsce w tabeli 7, punktów 7.
Skład: Chmielniak - Tomaszczyk, Jarosz, Wróbel Paweł I - Łukosz Arkadiusz (Bigos - 75), Wierzgoń, Pasz, Wróbel Daniel, Wróbel Paweł II (Kosmaty - 80) - Wróblewski (Garstka - 65), Łukosz Paweł (Zdeb - 85) Trener: Wiesław Jurczyk
Mimo ambitnej gry i ogromnej woli walki nie udało się zawodnikom LKS Bestwina pokonać LKS Radziechowy w wyjazdowym meczu. Po 20 minutach gry bestwinianie prowadzili 0:1 po  celnym trafieniu Borutko, ale po kolejnych 10 minutach nastąpiło wyrównanie, a w 60 minucie gospodarze zdobyli zwycięską bramkę i wygrali 2:1. Aktualnie LKS Bestwina zajmuje 15 miejsce, 6 punktów.
LKS Radziechowy – LKS Bestwina 2:1 (1:1)
0:1 Borutko (20 min.)
LKS Bestwina: Owczarz – Gołąb, Bundzyło, Wolff, Puda (65. Krawiec), Borutko, Pokusa, Małaczek (83. Drańka), Kalamus, Skęczek, Michalik
Trener: Zagórski