Prowadzący rozgrywki Futsalu Łukasz Wojsław przeprowadził rozmowy z drużynami i wspólnie (9 na 11 drużyn) ustalono, że Liga Futsalu po pierwszej rundzie zostanie podzielona na grupę mistrzowską i spadkową. W mistrzowskiej grupie grać będzie 5 drużyn, w spadkowej 6. Powodem takiej decyzji jest opóźnienie związane z remontem zaplecza sanitarnego, jak również fakt, że ruszają rozgrywki ligowe, sparingi i Liga Orlika.
11 kolejka LIGI FUTSALU 22.02.2015 BESTWINA – CZECHOWICE-DZIEDZICE
MUR BETON – NASZ TEAM 9:1 (4:0)
Bramki: Zbijowski R. – 2, Zdeb Ł. – 1, Gębczyński Z. – 1, Roik R. – 2, Pasterny P. – 1, Chudzik R. – 1, Jachacz R. – 1, / Wójcik T. – 1,
MŁODZI WILCY – ENIGMA 1:5 (1:3)
Bramki: Pyś M. – 1, / Buchta K. – 3, Damaz A. – 1, Buda S. – 1,
KS PSI WĄS – GEPARD TEAM 4:7 (2:3)
Bramki: Szczepańczyk M. – 1, Englert T. – 2, Urbańczyk W. – 1, / Kimla K. -4, Skęczek S. - 3
ELEKTROPOLI-GALWANOTECHNIKA - RETRO RAPID 1:1 (0:1)
Bramki: Kucharczyk G. – 1, / Gęga J. – 1,
NAPRZÓD TYŁOWICE – PATO TEAM 6:1 (0:0)
Bramki: sam. – 1, Pachuła B. – 1, Adamowicz W. – 2, Raczek R. -2, / Szczepaniak M. – 1,
Tabele:
TABELA LIGOWA FUTSAL 2014/2015 | |||||||||
Lp. | Nazwa drużyny | Mecze | Punkty | Z | R | P | Bramki strzelone | Bramki stracone | Różnica bramek |
1. | RETRORAPID | 11 | 25 | 8 | 1 | 1 | 78 | 14 | 64 |
2. | NAPRZÓD TYŁOWICE | 11 | 24 | 8 | 0 | 2 | 68 | 30 | 38 |
3. | MUR BETON | 11 | 20 | 6 | 2 | 2 | 64 | 29 | 35 |
4. | GEPARD TEAM | 11 | 19 | 6 | 1 | 3 | 86 | 32 | 54 |
5. | ENIGMA | 11 | 19 | 6 | 1 | 3 | 54 | 24 | 30 |
6. | PATO TEAM | 11 | 12 | 4 | 0 | 6 | 51 | 37 | 14 |
7. | KS PSI WĄS | 11 | 12 | 3 | 3 | 4 | 54 | 47 | 7 |
8. | ELECTROPOLI-GALWANOTECHNIKA | 11 | 12 | 3 | 3 | 4 | 39 | 38 | 1 |
9. | MŁODZI WILCY | 11 | 10 | 3 | 1 | 6 | 48 | 72 | -24 |
10. | NASZ TEAM | 11 | 5 | 1 | 2 | 7 | 27 | 76 | -49 |
11. | REHABILITANCI | 11 | 0 | 0 | 0 | 10 | 14 | 184 | -170 |
KLASYFIKACJA FAIR PLAY | ||||
Nazwa drużyny | z.k. | cz.k. | SUMA | |
1. | GEPARD TEAM | 2 | 0 | -2 |
2. | MŁODZI WILCY | 2 | 0 | -2 |
3. | REHABILITANCI | 2 | 0 | -2 |
4. | NASZ TEAM | 3 | 0 | -3 |
5. | MUR BETON | 4 | 0 | -4 |
6. | ENIGMA | 5 | 0 | -5 |
7. | NAPRZÓD TYŁOWICE | 5 | 0 | -5 |
8. | ELECTROPOLI-GALWANOTECHNIKA | 5 | 0 | -5 |
9. | RETRO RAPID | 5 | 0 | -5 |
10. | PATO TEAM | 9 | 0 | -9 |
11. | KS PSI WĄS | 12 | 0 | -12 |
KLASYFIKACJA KANADYJSKA | |||||
Lp. | NAZWISKO I IMIĘ | NAZWA DRUŻYNY | BRAMKI | ASYSTY | SUMA |
1. | Skęczek Szymon | GEPARD TEAM | 24 | 12 | 60 |
2. | Zbijowski Rafał | MUR BETON | 20 | 8 | 48 |
3. | Jakowenko Marcin | KS PSI WĄS | 19 | 8 | 46 |
4. | Damaz Adrian | ENIGMA | 16 | 13 | 45 |
5. | Markiel Mateusz | NAPRZÓD TYŁOWICE | 17 | 9 | 43 |
6. | Zarychta Marcin | GEPARD TEAM | 15 | 12 | 42 |
KARY NAPOMNIENIA I WYKLUCZENIA | ||||
Lp. | Imię i nazwisko | Nazwa drużyny | ż.k | cz.k |
1. | Droździk Mateusz | PATO TEAM | 3 | |
2. | Jakowenko Marcin | KS PSI WĄS | 3 | |
3. | Mizera Bartłomiej | RETRO RAPID | 3 | |
4. | Płaska Sywester | ELECTROPOLI-GALWANOTECHNIKA | 3 | |
5. | Ślizak Przemysław | KS PSI WĄS | 3 | |
6. | Ciszczoń Grzegorz | NASZ TEAM | 2 | |
7. | Damaz Adrian | ENIGMA | 2 | |
8. | Englert Tomasz | KS PSI WĄS | 2 | |
9. | Krysta Mikołaj | NAPRZÓD TYŁOWICE | 2 | |
10. | Lisewski Wojciech | PATO TEAM | 2 | |
11. | Roik Robert | MUR BETON | 2 | |
12. | Urbańczyk Wiktor | KS PSI WĄS | 2 | |
13. | Biegun Aleksander | RETRO RAPID | 1 | |
14. | Buda Wojciech | ENIGMA | 1 | |
15. | Chmielewski Piotr | REHABILITANCI | 1 | |
16. | Chudzik Rafał | MUR BETON | 1 | |
17. | Jaślanek Michał | MŁODZI WILCY | 1 | |
18. | Kucharczyk Grzegorz | ELECTROPOLI-GALWANOTECHNIKA | 1 | |
19. | Linek Paweł | ENIGMA | 1 | |
20. | Łołka Dariusz | RETRO RAPID | 1 | |
21. | Małysz Wojciech | NAPRZÓD TYŁOWICE | 1 | |
22. | Markiel Daniel | NAPRZÓD TYŁOWICE | 1 | |
23. | Mateusz Szczepańczyk | KS PSI WĄS | 1 | |
24. | Ogon Marcin | REHABILITANCI | 1 | |
25. | Owczarz Sławomir | MUR BETON | 1 | |
26. | Przemyk Michał | GEPARD TEAM | 1 | |
27. | Pyka Krzysztof | ELECTROPOLI-GALWANOTECHNIKA | 1 | |
28. | Pyś Piotr | MŁODZI WILCY | 1 | |
29. | Stanclik Łukasz | NAPRZÓD TYŁOWICE | 1 | |
30. | Stasica Marcin | PATO TEAM | 1 | |
31. | Wójcik Tomasz | NASZ TEAM | 1 | |
32. | Wójcikiewicz Dawid | PATO TEAM | 1 | |
33. | Zarębski Michał | KS PSI WĄS | 1 | |
34. | Zarychta Marcin | GEPARD TEAM | 1 | |
35. | Zdeb Wiesław | PATO TEAM | 1 | |
36. | Zdeb Wojciech | PATO TEAM | 1 | |
37. | Zimny Łukasz | ENIGMA | 1 |